Локомотив

  во

  Атлетико Мадрид и Јувентус одиграа атрактивно второ полувреме со четири голови, а на крајот гостите прокоцкаа два гола предност и мора да се задоволат само со ...
  сите 38 | | | веќе видена

  ПСЖ на крилјата на Анхел Ди Марија му одржа лекција на Реал Мадрид и го совлада со 3-0, Атлетико и Реал одиграа возбудливо реми, Баерн и Манчестер Сити до ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Атлетико Мадрид и Јувентус одиграа атрактивно второ полувреме со четири голови, а на крајот гостите прокоцкаа два гола предност и мора да се задоволат само со ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Аријан Адеми и Динамо Загреб одлично ја започнаа новата сезона во Лигата на шампионите и со 4-0 ја совладаа Аталанта, ПСЖ со лекција за Реал Мадрид и триумф од ...
  сите 38 | | | веќе видена

  ПСЖ го доби дербито против Реал Мадрид со убедливи 3-0 на „Паркот на Принцовите“. Фантастичниот Анхел Ди Марија беше архитектот на дебаклот на Кралевите среде ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Пари Сен-Жермен и без Нејмар во составот (ја отслужува суспензијата за навреда на УЕФА), успеа да стигне до 3:0 победа над Реал Мадрид, откако Анхел ди Марија ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Пари Сен-Жермен и без Нејмар во составот (ја отслужува суспензијата за навреда на УЕФА), успеа да стигне до 3:0 победа над Реал Мадрид, откако Анхел ди Марија ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Со вечерашните натпревари кои стартуваат со почеток од 21 часот ќе се комплетира првото воведно коло од новата сезона во Лигата на шампионите. Лига на Шампиони ...
  сите 147 | | | веќе видена

  ПСЖ има удобни 2-0 против Реал Мадрид по првите 45 минути од дербито кое се игра на „Паркот на Принцовите“. Анхел Ди Марија е виновникот што Кралевите се во ...
  сите 38 | | | веќе видена