Касано

  во

  Контроверзниот поранешен фудбалер на Римската волчица како и секогаш говори без влакна на јазикот, овој пат јавно агитираше за неговиот поранешен соиграч од ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Касано го преферира Лаутаро за кого смета дека е повеќе од достоен наследник на Икарди во нападот на Нероаѕурите, за него издвои дури и дека е подобар од ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Поранешниот фудбалер на Интер, „лошото момче“ Антонио Касано очекува Лаутаро Мартинез да го замени Мауро Икарди, бидејќи поранешниот капитен на „нераѕурите“ не ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Директорот на Интер, Џузепе Бепе Марота вели дека користел „дипломатија“ да го реши проблемот на Мауро Икарди со клубот, но ниту тој не открива зошто му била ...
  сите 74 | | | веќе видена

  Поранешниот напаѓач на Римската волчица без влакна на јазикот проговори за актуелната состојба во таа екипа изминатиов период, најпрво му беше врачен отказ на ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Поранешниот напаѓач на Интер, Милан и Реал Мадрид, Антонио Касано во италијанското ТВ шоу „Тики Така“ уште еднаш ја нападна Ванда Нара поради ситуацијата во ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Антонио Касано уште еднаш ја обвини Ванда Нара дека таа е виновна за ситуацијата во која се наоѓа Мауро Икарди. Италија Касано и Ванда имаа еден дуел, а ...
  сите 72 | | | веќе видена

  Антонио Касано уште еднаш ја обвини Ванда Нара дека таа е виновна за ситуацијата во која се наоѓа Мауро Икарди.Касано и Ванда имаа еден дуел, а Антонио сега ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Поранешниот напаѓач на Интер, Милан и Реал Мадрид, Антонио Касано во италијанското ТВ шоу „Тики Така“ уште еднаш ја нападна Ванда Нара поради ситуацијата во ...
  сите 76 | | | веќе видена