Карло

  во

  Фотографии кои се појавиле на друштвените мрежи од еден бар на подрачјето на Будва, во екот на сезоната, ги прикажуваат цените кои буквално ќе ви го олеснат ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Министерот за животна средина и просторно планирање Насер Нуредини денеска се сртена со амбасадорот на Република Италија Карло Ромео, на која изрази почит и ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Животната средина е високо на политичката агенда на Иран, беше речено на денешната средба на министерот за животна средина и просторно планирање Насер Нуредини ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Министерот за животна средина и просторно планирање Насер Нуредини денеска се сртена со амбасадорот на Република Италија Карло Ромео, на која изрази почит и ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Министерот за животна средина и просторно планирање, Насер Нуредини, оствари одвоени работни средби со амбасадорите на Иран, Хосеин Карими и на Италија, Карло ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Туристичката сезона во регионалните летувалишта на плажите во Црна Гора, Хрватска, Грција и Бугарија на големо е во тек, но речиси нема да пројде ден, а некој ...
  сите 17 | | | веќе видена

   Српскиот тенисер кој има нов тренер (Андре Агаси) ги сподели тајните на своето здравје и благосостојба. Дури и помеѓу спортистите, Новак се истакнува како ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Екипата на Наполи сака да се засили во овој преоден рок, а една од опциите е колумбискиот репрезентативец Хамес Родригез од Реал Мадрид. Хамес е посакуван од ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Пејачката Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ ретко делат интимни моменти од нивниот приватен живот во јавноста. Но, парот неодамна беше на одмор во Монте ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Најпознатата секси сирена на алатното доба на Холивуд, Софија Лорен својата кариера ја започнала во 1950 годинма, кога имала само 16 години. Детството го ...
  сите 5 | | | веќе видена