Канје

  во

   Со оглед на мулти-милионското богатство, светската слава на реалното шоу и успешните колекции кои го носат нејзиното име, би очекувале сите да ја обожаваат. ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Ким Кардашијан подолго време ја користи својата платформа како би ја подигнала свеста кај луѓе за рефдотмајки во затвор.Сега се појавиле вести дека оваа ...
  сите 12 | | | веќе видена

   Од фармерки за балот Мет Гала до панталони испрскани со бои како по варосување, Канје знае како да биде во центарот на вниманието со модниот стил. Тие се ...
  сите 31 | | | веќе видена

   Наследничката на старлетата и раперот важи за стилска икона од мали нозе. Меѓутоа, истовремено е само кревко дете, кое некогаш е на тешки маки со модните ...
  сите 13 | | | веќе видена

   Постојат ѕвезди за кои и врапчињата на гранка знаат дека меѓусебно се поврзани. Меѓутоа, има и славни личности што по ниту една основа не би ги споиле ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Раперот Канје Вест уште одамна покажа амбиции да биде претседател на САД, но малкумина веруваа дека тој навистина ќе се обиде да го направи тоа. Сега, тој ...
  сите 18 | | | веќе видена

   Дури и најобичната работа може да добие вртоглаво висока вредност ако била искористена од славна личност. Направивме селекција од 8 чудни, па дури и бизарни ...
  сите 3 | | | веќе видена

   Од Опра Винфри до Том Круз, кои ѕвезди даваат милиони долари за раскошни имоти? Познатите личности обожаваат луксузни недвижнини и неретко даваат вртоглави ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Планетарно популарната риалити ѕвезда, Ким Кардашијан со видео на социјалните мрежи се пофали со новата ” играчка” која и ја подарил сопругот, познатиот рапер ...
  сите 18 | | | веќе видена