Хомс

  во

  Повеќе од 100 бегалци се удавија на почетокот на септември кога гумените чамци во кои се превезувале потонале на брегот на Либија, соопшти организацијата ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Повеќе од 100 бегалци се удавија на почетокот на септември кога гумените чамци во кои се превезувале потонале на брегот на Либија, соопшти организацијата ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Повеќе од 100 бегалци се удавија на почетокот на септември кога гумените чамци во кои се превезувале потонале на брегот на Либија, соопшти организацијата ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Првата дама на Сирија Асма Асад почна да прима хемотерапија откако ѝ беше дијагностициран рак на дојка во рана фаза. На официјалната фотографија објавена ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Израелското воено воздухопловство изведе нови воздушни напади на територијата на Сирија – овој пат беше нападнат градот Масјаф во сириската централна ...
  сите 30 | | | веќе видена