Глигор

  во

  Во 16.25 часот на крстосница од улиците „Илија Николовски Луј“ и „Глигор Прличев“ во Битола се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко возило „Рено меган ...
  сите 157 | | | веќе видена

  Вчера напладне на крстосница од улицата „Илија Николовски Луј“ и улицата „Глигор Прличев“ во Битола се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко возило со ...
  сите 157 | | | веќе видена

  По судар на автомобил „Рено меган“ и мотоцикл која што се случи во Битола, со тешки телесни повреди се здобил 15-годишник кој што го управувал мотоциклот кој ...
  сите 157 | | | веќе видена

  Петнаесетгодишен мотоциклист е тешко повреден, а неговиот сопатник и врсник е полесно повреден вчера во сообраќајка на крстосницата од улиците Илија Николовски ...
  сите 157 | | | веќе видена

  Вчера напладне на крстосница од улицата „Илија Николовски Луј“ и улицата „Глигор Прличев“ во Битола се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко возило со ...
  сите 157 | | | веќе видена

  Вчера напладне на крстосница од улицата „Илија Николовски Луј“ и улицата „Глигор Прличев“ во Битола се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко возило со ...
  сите 157 | | | веќе видена

  Во 16.25 часот на крстосница од улиците „Илија Николовски Луј“ и „Глигор Прличев“ во Битола се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко возило „Рено меган ...
  сите 157 | | | веќе видена

  Петнаесет пати над максимално дозволената концентрација на железо била регистрирана во грозје во Кавадаречко. Над 20 пати над максимално дозволеното овој метал ...
  сите 11 | | | веќе видена