Ејми

  во

  Стивен Тајлер и неговата 40 години помлада девојка Ејми Престон покажаа љубов на црвениот тепих на „iHeartRadio“ наградите. 70-годишниот Стивен беше облечен во ...
  сите 9 | | | веќе видена

   Стивен Тајлер и неговата 40 години помлада девојка Ејми Престон покажаа љубов на црвениот тепих на iHeartRadio наградите. 70-годишниот Стивен беше облечен во ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Судот во Вашингтон објави дека Манафорт е осуден на три и пол години затвор , додека во исто време во Њујорк против него е подигнато ново обвинение. Судијаката ...
  сите 109 | | | веќе видена

  Ејми Ривера (38) од САД од своето детство наидуваше на навреди поради примарниот лимфедем, ретка состојба која предизвикува хронично отекување на ткивата во ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Повторно може слободно да се каже дека и оваа дискусија е мотивирана од ланските случувања околу Facebook. Кратко кажано, случувањата околу оваа компанија ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Американскиот актер Лук Пери не успеа да се опорави по мозочниот удар. Почина денеска на 52-годишна возраст. Неговиот агент ја потврдил тажната вест и рекол ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Портретите од бившиот американски претседателски пар Барак и Мишел Обама минатата година привлекле над два милиони посетители во Националната галерија со ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Свеченоста за доделување на наградите на Академијата за филмска уметност и наука годинава ја прекина низата на разнишана гледаност и стигна до бројка од 29,6 ...
  сите 66 | | | веќе видена