Беверли Хилс

    во

    Откако помина низ предозирање и остана неколку недели во болница, Деми Ловато се обидува да застане на нозе и да започне да живее нормален живот. Очигледно таа ...
    сите 3 | | | веќе видена

    Извесно време се шушка за новото момче на 39-годишната Кортни Кардашијан, коe е речиси дупло помладo од неа... Лука Сабат е 20-годишното момче со кое Кортни во ...
    сите 11 | | | веќе видена