Бекам

  во

  Даблин беше местото каде вчеравечер и официјално започна турнејата на еден од најпопуларните британски женски бендови Спајс грлс. Но, според пишувањата на ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Даблин беше местото каде вчеравечер и официјално започна турнејата на еден од најпопуларните британски женски бендови Spice Girls, но се чини обожавателите се ...
  сите 17 | | | веќе видена

  „Спајс грлс“, кои пред 20 години беа на врвот на музичката сцена, вчера во Даблин , местото од каде што официјално почна нивната турнеја, се чини ги разочараа ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Екипата на Реал Мадрид пред 13 години направи Галактико тим во кој беа донесени бројни светски ѕвезди. Меѓутоа, многу ѕвезди на едно место не секогаш значи ...
  сите 8 | | | веќе видена

   Тој се обидува да го промовира својот талент за фотографија, има девојка модел и оди на настани од типот на Кански фестивал, но едноставно не успева да ...
  сите 8 | | | веќе видена

   Кај секој родител се буди посебно чувство кога ќе спореди фотка од себе во детството со фотка од своето дете и ќе забележи голема сличност. Славните личности ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Теди Шерингам засекогаш ќе остане запаметен во историјата на Манчестер Јунајтед, бидејќи тој беше играчот кој го инспирираше нестварниот пресврт на „ѓаволите“ ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Теди Шерингам засекогаш ќе остане запаметен во историјата на Манчестер Јунајтед, бидејќи тој беше играчот кој го инспирираше нестварниот пресврт на „ѓаволите“ ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Викторија Бекам се појави на улиците во Париз во парче облека кое многу лесно може да стане нејзин заштитен знак. Стилот од 80-те се враќа модната сцена на ...
  сите 8 | | | веќе видена