Баку

  во

  Предмалку во Нион, Швајцарија, беа извлечени двојките за осминафиналето во второто по квалитет фудбалско натпреварување на Стариот Континент, Лига Европа. ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Предмалку во Нион, Швајцарија, беа извлечени двојките за осминафиналето во второто по квалитет фудбалско натпреварување на Стариот Континент, Лига Европа. ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Предмалку во Нион, Швајцарија беа извлечени двојките за осминафиналето во второто по квалитет фудбалско натпреварување на стариот континент, Лига Европа. ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Предмалку во Нион, Швајцарија, беа извлечени двојките за осминафиналето во второто по квалитет фудбалско натпреварување на Стариот Континент, Лига Европа. ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Денеска во Нион (Швајцарција) беа извлечени паровите за осминафиналето во Лига Европа, фаза во која ќе видиме неколку интересни дуели. Најинтересно се очекува ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Некогашниот европски и италијански првак Интер ќе игра против Ајнтрахт во осминафиналето од Лигата на Европа, одлучи ждрепката која предмалку заврши во Нион. ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Историјата се менува. Џанлука Сансоне ќе остане запишан засекогаш како првиот Италијанец кој заиграл фудбал во првенството на Азербејџан. Тој потпишува за ...
  сите 8 | | | веќе видена