Вести 24

Кои се зборовите што значат повеќе од изјавување љубов? Колку пати сте му кажале „Те сакам“ на партнерот или родителите? Според истражувањето, колку пати ќе го ...
сите 81 | | | веќе видена

Некои луѓе, колку и да се трудат, не успеваат да ги насмеат другите, додека некои лесно успеваат. Таквите луѓе по природа се интересни и имаат беспрекорна ...
сите 48 | | | веќе видена

ОВЕН Секогаш може да сметате на поддршка од соработниците. Поволен е ден за работа во вашиот колектив. Во љубовта сте многу шармантни и не ви е тешко да ...
сите 90 | | | веќе видена

ОВЕН Можно е некое време да сте го препуштиле главниот збор на другите, но сте подготвени сега да се вратите на голема врата. Потребно е на саканата личност да ...
сите 93 | | | веќе видена

Тие се студени, лукави и пресметани манипулатори што ќе направат да мислите дека сте им најважната личност во светот, а потоа ќе се свртат против вас и ќе ве ...
сите 88 | | | веќе видена

Некои хороскопски знаци неверството ќе го примат смирено и на достоинствен начин ќе ја завршат комуникацијата со личноста, додека за некои мирниот начин на ...
сите 93 | | | веќе видена

За да отворите сметка на Инстаграм, моментално морате да имате најмалку 13 години. Но, се чини дека Марк Зукенберг и неговиот тим почнуваат да развиваат ...
сите 5 | | | веќе видена

Состаноците и прошетките се неизоставен дел од секоја љубовна врска. Корисник на Редита ги праша другите корисници зошто ги прекинале врските или одбиле да и ...
сите 6 | | | веќе видена

Понекогаш сите лажеме, некои повеќе, некои помалку. Овие луѓе се најискрени и подобро е да им ја кажеме вистината во лице. Овен Иако се енергични, тие не сакат ...
сите 46 | | | веќе видена

next