Вести 24

Многу корисници на Андроид телефоните вчера и денеска забележаа дека дел од нивните апликации не работат. Гмеил, Вибер, Амазон, Ватс Ап не функционираат, но ...
сите 18 | | | веќе видена

ОВЕН Во случај да сте приватник, ве очекуваат тешкотии кои ќе оневозможат нормален работен процес, и поради тоа ќе бидете многу загрижени. Задоволен сте од ...
сите 61 | | | веќе видена

Дали некогаш сте слушнале некој да каже дека никогаш нема да стапат во врска со личност родена во одреден хороскопски знак? Според истражувањето на „One ...
сите 22 | | | веќе видена

Софија очекува Скопје да го брани правото на секој граѓанин на слободно самоопределување. Ова е став на бугарското Министерство за надворешни работи по повод, ...
сите 199 | | | веќе видена

По шест вредни награди на познати фестивали шурум светот, играниот филм „Дедо и внук“ на режисерот Илија Пиперкоски е прогласен за најдобар странски филм на ...
сите 32 | | | веќе видена

ОВЕН Работа: Ве очекува нова работна понуда. Интересна е, и се мислите дали дали да ја прифатите. Љубов: Инсистирате на интензивна емотивна врска на која ...
сите 70 | | | веќе видена

Статистиките покажуваат дека полициски час не го дал посакуваниот ефект, а според податоците од Институтот за јавно здравје корона вирусот коси во Република ...
сите 181 | | | веќе видена

ОВЕН Не сте задоволни од ситуацијата на работа. Со колегите не успевате да најдете заеднички јазик, а работата се одвива забавено. Вљубени сте и задоволни од ...
сите 60 | | | веќе видена

Сонцето влегува во знакот на Овен на 21 март и ќе донесе промени во сите знаци на Зодијакот! Астролозите велат дека пред нас е многу моќен период, кој ...
сите 71 | | | веќе видена

За следните три хороскопски знаци лажењето претставува најлошата човечка особина и тие секогаш ќе ви ја кажат вистината, без разлика колку таа на прв поглед ...
сите 87 | | | веќе видена

Според астрологијата, припадниците на овие три хороскопски знаци најлесно се лутат. 1. Овен Овните се тврдоглави и често нервозни, склони бурно да реагираат на ...
сите 89 | | | веќе видена

next