Вести 24

ОВЕН Ќе го започнете денот полн со енергија. Вие сте невообичаено креативни и самодовербата се заканува да прерасне во ароганција. Ограничете ја еуфоријата ...
сите 71 | | | веќе видена

Додека бракот за многумина е една од најубавите работи во животот, за други пак во ова ново време не е нешто кон кое многумина се стремат. Тие гледаат што ...
сите 75 | | | веќе видена

Конечно пристигна долгоочекуваниот суперавтомобил. Новиот Countach ќе го носи името LP 800-4 што значи дека автомобилот ќе има 800 коњски сили и погон на сите ...
сите 28 | | | веќе видена

Помага и во менопауза. Карито е зачин што стана многу популарен меѓу домаќинките во Македонија во последниве години. Она што можеби не сте го знаеле е дека е ...
сите 8 | | | веќе видена

Овен Треба да бидете сериозни и да ја завршите својата работа на најдобар можен начин. Не е лошо што знаете да се опуштите, но таквиот став кон обврските ...
сите 70 | | | веќе видена

Кои се трите најчувствителни знаци во хороскопот? Риби Рибите се најчувствителниот знак. Тие плачат без причина и секогаш ги искажуваат чувствата пред луѓето. ...
сите 78 | | | веќе видена

Денес ви ги претставуваме трите хороскопски знаци кои никогаш нема да ве остават на цедило! Ако ги имате за пријатели, сигурно сте пресреќни. Бик Знаете дека ...
сите 119 | | | веќе видена

Некои луѓе се како отворена книга, а некои се толку мистериозни што ќе се запрашате дали некогаш ќе ги запознаете доволно. Во астрологијата, овие три ...
сите 85 | | | веќе видена

ОВЕН Можеби сакате да ја менувате работата. Не сте задоволни од околностите во кои се наоѓате во моментов. Не ви се допаѓа ситуацијата која ја имате во односот ...
сите 121 | | | веќе видена

ТикТок беше најсимнуваната апликација во светот во 2020 година, земајќи го првото место од Фејсбук Месинџер, објави компанијата за дигитална аналитика App ...
сите 7 | | | веќе видена

Министерството за надворешни работи денеска упати апел за претпазливост при патување или престој во Грција поради ситуацијата со пожарите и информира дека ...
сите 118 | | | веќе видена

ОВЕН Ве очекува генерално добар ден за работа. Ќе успеете да ги реализирате вашите планови без поголеми стресови. Ве очекува интересно познанство, кое подоцна ...
сите 78 | | | веќе видена

Компаниите кои произведуваат мобилни телефони често го претставуваат својот нов модел, па голем број од луѓето одат во продавниците по новиот уред поради ...
сите 13 | | | веќе видена

next