Вести 24

Раперот Стефан Ѓуриќ Раста помина некое време во затвор поради поседување на наркотични средства, а осуден е на куќен притвор во траење од година дена. Тој за ...
сите 2 | | | веќе видена

Оваа недела ќе биде претежно добра за сите знаци на Зодијакот, но овие трите знака навистина ќе уживаат во фантастичните денови! Пред нас е недела, која ...
сите 29 | | | веќе видена

ОВЕН Ќе го започнете денот полн со енергија. Вие сте невообичаено креативни и самодовербата се заканува да прерасне во ароганција. Ограничете ја еуфоријата ...
сите 71 | | | веќе видена

Додека бракот за многумина е една од најубавите работи во животот, за други пак во ова ново време не е нешто кон кое многумина се стремат. Тие гледаат што ...
сите 75 | | | веќе видена

Конечно пристигна долгоочекуваниот суперавтомобил. Новиот Countach ќе го носи името LP 800-4 што значи дека автомобилот ќе има 800 коњски сили и погон на сите ...
сите 28 | | | веќе видена

Помага и во менопауза. Карито е зачин што стана многу популарен меѓу домаќинките во Македонија во последниве години. Она што можеби не сте го знаеле е дека е ...
сите 8 | | | веќе видена

Овен Треба да бидете сериозни и да ја завршите својата работа на најдобар можен начин. Не е лошо што знаете да се опуштите, но таквиот став кон обврските ...
сите 70 | | | веќе видена

Кои се трите најчувствителни знаци во хороскопот? Риби Рибите се најчувствителниот знак. Тие плачат без причина и секогаш ги искажуваат чувствата пред луѓето. ...
сите 78 | | | веќе видена

next