Вести 24

Оваа млада Месечина се случува во нежниот Рак, и еве како тоа ќе влијае на хороскопските знаци, истата доаѓа на 10 јули во сабота. Ракот по својата природа е ...
сите 115 | | | веќе видена

Додека Питер и Лиса Маршал една саботна ноќ седеле на креветот и гледале телевизија, тој ја прашал дали ќе се омажи за него. Она што Питер (56) го заборавил е ...
сите 16 | | | веќе видена

Неколку работи се важни да ги избегнете доколку сакате да бидете во тек со вашиот партнер, што е гаранција за одличен и здрав интимен живот… Не е сè во ...
сите 47 | | | веќе видена

Астролозите веруваат дека меѓу знаците на Зодијакот има миленици на среќата, но дека секој има денови и датуми што им носи поголема среќа и кои се попосакувани ...
сите 29 | | | веќе видена

Еве кои четири хороскопски знаци ќе ја пронајдат својата вистинска љубов во периодот кој следува. ЛАВ Во текот на летото ќе бидете уште похрабри од обично. Ќе ...
сите 73 | | | веќе видена

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 4 јули, погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денес. Овен Размислувате за некои конкретни деловни резултати, но ...
сите 73 | | | веќе видена

Постојат многу јасни знаци кои укажуваат на ова Колку и да сте полни со самодоверба, секако некогаш постои дилема. Особено за љубовниот живот. И веруваме дека ...
сите 57 | | | веќе видена

Факт е дека и најглупавите причини ќе бидат доволно добри доколку личноста повеќе не ви одговара за понатамошна врска. Доколку некогаш по раскинувањето на ...
сите 56 | | | веќе видена

Едно истражување покажа дека и претераната грижа за здравјето може да се одрази подеднакво лошо колку и неводењето грижа за сопственото здравје. Недоволното ...
сите 13 | | | веќе видена

next