Вести 24

Пар во емисијата „Прв состанок“ која се прикажува на една британска телевизија, започна бурна расправија на тема: Кој треба да ја плати вечерата на првиот ...
сите 2 | | | веќе видена

Со цел да не ги фрлите парите во ветер барајжи го совршениот шампон за вашата коса, сега може да го направите дома. Нејговата тајна состојка нема да ја остави ...
сите 12 | | | веќе видена

Поранешна елитна проститутка која со занаетот се занимавала цели шест години открива што ги пали мажите мајмногу. Најславната австралиска елитка ескорт дама ...
сите 6 | | | веќе видена

Омилената куќна билка на многумина фикусот, според Фенг Шуи носи многу среќа, здарвје и благосостојба во домот. Сепак, важно е и каде ќе биде поставена оваа ...
сите 6 | | | веќе видена

Ова прашање, најверојатно повеќе ги интересира мажите. Освен постојаното нерасположение, блага напнатост и нервоза, како и она добро познато, дека секоја ...
сите 6 | | | веќе видена

Корисниците на Инстаграм веќе се навикнаа да гледаат секси девојки како позираат провокативно, но овој пат мажите подзинаа од фотографиите на оваа млада мајка. ...
сите 13 | | | веќе видена

Кинди Мејерс не е само класична, заслепувачка русокоса со големи гради, која има една единствена задача – „да си молчи и да си биде убава”. Оваа убавица имаше ...
сите 4 | | | веќе видена

Пејачката Николета Лозанова ја збуни бугарската јавност со тоа што објави фотографија на која целосно и се гледа задникот. Фотографијата е од одморот на Кипар, ...
сите 4 | | | веќе видена

Ќерката на Кралот на поп музиката, починатиот Мајкл Џексон си фати девојка. Ќерката Париз досега никогаш не се изјаснувала јавно околу нејзината сексуална ...
сите 8 | | | веќе видена

Дали сте слушнале за секс позата наречена лажица? Таа е совршена за така наречениот лежерен утрински секс, бидејќи не подразбира никакви телесни акробации. ...
сите 24 | | | веќе видена

next