Вести 24

На крајот на годината, обично се преслушуваме каде сме, што сме направиле, кои се нашите желби … Во сте врска, но не сте сигурни дали личноста со која сте е ...
сите 51 | | | веќе видена

Љубовта е магична работа, но секој човек различно ја доживува. Астрологијата може да ни помогне до одреден степен да разбереме како ќе се однесува нашиот ...
сите 103 | | | веќе видена

Физичкото присуство на партнерот е еден од предусловите за успешно функционирање на врската. Потрудете се да поминувате повеќе време заедно, направете вечера, ...
сите 84 | | | веќе видена

Некои ќе мора да се справат со љубомората, додека други ќе мора да научат да го прифаќаат поразот. Од друга страна, припадниците на некои хороскопски знаци ...
сите 50 | | | веќе видена

ОВЕН Многу сте незадоволни и загрижени за финансиската состојба. Со вашето однесување само го поттикнувате партнерот да се сомнева во вашата верност. Mожни се ...
сите 127 | | | веќе видена

Директорот на Регулаторната комисија за енергетика, Марко Бислимовски вечерва соопшти дека се уште не е утврдена новата цена на струјата, која ќе стапи на сила ...
сите 194 | | | веќе видена

Според астролозите, зимата во 2021 година ќе биде исклучително романтична и убава Ќе уживате во дружењето, љубовта, вечерните прошетки и убавите емоции. ...
сите 124 | | | веќе видена

Националниот ансамбл за македонски народни игри и песни „Танец“ ќе го одржи традиционалниот новогодишен концерт со кој ќе ја заокружи 2021 година. Концертот ќе ...
сите 25 | | | веќе видена

ОВЕН Можни се проблеми во комуникацијата со блиските соработници. Сега не е време за тоа. Доколку сте во емотивна врска, треба да покажете малку поголема ...
сите 150 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје дека во последните 24 часа: Направени се 1.211 тестирања, а ...
сите 410 | | | веќе видена

Постојат жени чиј карактер и однесување им се одбивни на мажите. Машко-женските односи со векови се неисцрпна тема, па поради тоа често ќе ја слушнете изреката ...
сите 146 | | | веќе видена

ОВЕН Сегашната фаза не е поволна за никакви ризици и избрзани коментари. Понекогаш е подобро да молчите отколку да излезете со непромислен коментар. Можно е да ...
сите 115 | | | веќе видена

next