Вести 24

Александар Рослијаков е руски милјардер кој направил нешто невидено за што многумина се чудат и зборуваат во Русија. Тој во својот џеб имал само 1000 рубљи ...
сите 2 | | | веќе видена

Еден човек сака да го паркира својот скап Астон Мартин на пешачка зона среде плоштад. Полицијата побара од човекот да го премести својот автомобил но човекот ...
сите 5 | | | веќе видена

Жител на хрватскиот град Осијек се почувствувал непријатно кога на соседната тераса неколку дена по ред ја забележал сосетката како се сонча гола. ...
сите 6 | | | веќе видена

Луксузниот норвешки крузер „Viking Sun“ следниот август тргнува на патување околу светот и за 245 дена ќе посети 59 земји, на секој континент. Крузерот, на кој ...
сите 2 | | | веќе видена

Овен (21.03 – 20.04) Често брзоплето ги донесувате одлуките, но брзината на развојот на настаните како да му одговара на вашиот бурен темперамент. Ви се ...
сите 44 | | | веќе видена

Во следното видео може да видите една преубава и згодна русокоса која влезе во продавница за пијалаци и зема една лименка, па ја плати со својата картичка и ...
сите 3 | | | веќе видена

На крајот од презентирањето на обвинителниот акт, обвинителка Лиле Стефанова поднесе посебен предлог за конфискација на имот од обвинети во предметот Титаник. ...
сите 67 | | | веќе видена

Под влијание на циклонот ТОДОР и натаму ќе продолжи нестабилното време со чести врнежи и грмежи. Утре (четврток) времето во државава ќе биде променливо облачно ...
сите 26 | | | веќе видена

Колку и да се обидуваат да заштедат пари, овие знаци од зодијакот не можат да одоволат на удобниот живот. Стрелец Стрелците работат многу, па не им е тешко да ...
сите 16 | | | веќе видена

Морган Самерлин тешко може да се нарече мајка, иако родила две девојчиња, кои, за жал, ги подведувала на педофили за пари. 25-годишната Американка од Џорџија ...
сите 8 | | | веќе видена

На последниот состанок на Христијан Мицковски со партиите од коалицијата „За подобра Македонија“, му се десила катаклизма и шок. Од вкупно 20 коалициски ...
сите 3 | | | веќе видена

Гумените сандали, кои ги носеа генерации и генерации во поранешна Југославија, се враќаат на голема врата во светот на модата. Сандалите, кои ги произведуваше ...
сите 12 | | | веќе видена

Многумина истакнаа дека на фотографија не е Драгана Мирковиќ. На фотографијата се гледа како гола жена седи на ВЦ школка, а потсетува на познатата пејачка.
сите 6 | | | веќе видена

next