Актуелната освојувачка на УС ОПЕН 24 годишната Слоун Сивенс го покажа атлетски извајаното тело во последната фотосесија за магазинот” спортс илустрејд”. „Многу ...
сите 8 | | | веќе видена

Тренерот на Порто, Серџо Консеисао се реши без изненадувања да го започне првиот осминафинален дуел од Лигата на шампионите против Ливерпул да го започне со ...
сите 38 | | | веќе видена

Реал Мадрид и Париз Сен Жермен ги објавија имињата на почетните состави со кои ќе настапат на вечерашната пресметка на “Сантијаго Бернабеу” во првиот ...
сите 10 | | | веќе видена

next