Паланка 24

Шон Гарниер, шампионот на Светското првенство во фудбал во слободен стил, маскиран во дедо се појавува на теренот за мал фудбал и… прави фудбалски „масакр“.
сите 5 | | | веќе видена

Според последните информации водостојот стагнира меѓутоа се очекува нов бран поплави. „Ал Џезеира Балкан“ објави мапа на која се гледаат вистинските размери на ...
сите 3 | | | веќе видена

next