Денеска нашиот тим имаше можност да разговара со Владе Ковачевски – Директор во дирекцијата за маркетинг и продажба на мали и средни претпријатија во Халкбанк ...
сите 9 | | | веќе видена

Денеска нашиот тим имаше можност да разговара со Лазе Пиштолов од компанијата Орбико. Тој веќе долг период е бренд менаџер на дел од најпознатите светски ...
сите 3 | | | веќе видена

next