Луксузниот дом на познатиот актер Кристијан Греј од филмот ” 50 нијанси на сиво “, неодамна е на пазарот со вредност од 11,5 милиони долари, а единствено нешто ...
сите 4 | | | веќе видена

Знаеме дека кај нас сеуште купувањето онлајн оди тешко и дека сеуште немаме доверба, но дали знаете дека со тоа добивате многу!? На пример. Со купувањето ...
сите 2 | | | веќе видена

По првпат во Македонија денеска се потпишани договори за финансиска поддршка за отворање на три бизнис- акцелератори за млади. Договорите беа потпишани меѓу ...
сите 9 | | | веќе видена

next