Морнарската (бела) маичка/блуза во риги во комбинација со сиво сако/блејзерче, е една од најпотценетите, фантастични модни комбинации. Супер кежуал комбинација ...
сите 10 | | | веќе видена

Целата 2018 година беше доста динамична и доста турбулентна година за целиот свет. Се случија многу пресврти во бизнис светот. За некого оваа година беше супер ...
сите 9 | | | веќе видена

next