Од моментот кога за прв пат сте направиле Инстаграм профил, сигурно сте гледале безброј фотографии од летечки балони при изгрејсонцето во Кападокиа, Турција. ...
сите 3 | | | веќе видена

Патот од буцкаст тинејџер до Давид Ганди, сигурно не бил лесен. Станува збор за 38 годишниот модел на кој е секогаш добро облечен и скоцкан. Неговиот пат до ...
сите 6 | | | веќе видена

Тоа дека Conor McGregor не е со сите, се докажа прошлава недела. Сега за сега платил кауција, но за понатака ќе дознаеме по истрагата и судењето. Оваа незгода ...
сите 2 | | | веќе видена

Пред сериозно да навлезете во сериозниот свет на вработените, постојат неколку работи кои треба да ги научите. Прочитајте кои се најчестите грешки кои младите ...
сите 3 | | | веќе видена

next