Јордан Камчев или Орце Камчев како што сите го познаваат во интервју за Фактор.мк зборува за неговите успеси, личните ставови околy референдумот и бизнисот, ...
сите 3 | | | веќе видена

Македонска компанија со единствен лиценциран обучувач за GDPR во регионот. Општата регулатива за заштита на лични податоци GDPR (General Data Protection ...
сите 17 | | | веќе видена

Поминаа помалку од две години од последното ребрендирање на компанијата Убер, а сега се одлучија за уште едно. Убер очигледно напорно се труди да го поправи ...
| | веќе видена

Дали ги вреднувате стилот, удобноста, квалитетот и промотивните цени? Доколку вашиот одговор е да, тимот на Friday МК нуди сјајни предлози за вас! Станува збор ...
сите 3 | | | веќе видена

Се наоѓаме во неизвесни моменти, каде годишните времиња се менуваат и изгледите се непредвидливи. Единствениот начин да се справиме со овој вид на еколошка ...
сите 25 | | | веќе видена

next