Професионален, доктор со неверојатна харизма, а кај пациентите обожуван од причини како што велат, зборува “народски“, доктор Митов за убава.мк. дали постои ...
сите 2 | | | веќе видена

Јордан Камчев или Орце Камчев како што сите го познаваат во интервју за Фактор.мк зборува за неговите успеси, личните ставови околy референдумот и бизнисот, ...
сите 19 | | | веќе видена

Македонска компанија со единствен лиценциран обучувач за GDPR во регионот. Општата регулатива за заштита на лични податоци GDPR (General Data Protection ...
сите 18 | | | веќе видена

next