Ако треба да ги спојам со едно: убавината, женственоста, ведрината зачинети со доза на романтичност…ќе ги најдам сплотени како Елена Стојановска Јанковска. Лик ...
сите 2 | | | веќе видена

Италија важи за земја која нуди се и сешто. Можете да бирате – дали сакате да одите на плажа во Сардиниа, на најголемиот остров Сицилија, низ шарените предели ...
| | веќе видена

Дали знаете дека постојат луѓе кои за само три месеци успеваат да направат личен развој во ИТ светот, но и дека постојат компании како Интертек кои преку ...
сите 16 | | | веќе видена

next