Кој би рекол дека Ким и Кортни можеби за прв пат во животот одлучија да не предизвикуваат внимание со провокативен стајлинг. Ким и Кортни Кардашијан буквално ...
| | веќе видена

Зои Кравиц, облечена во модел на Сент Лорен, ја доби титулата најдобро облечена во Холивуд, за оваа недела. А еве зошто... Да бидеме реални, темно розево во ...
| | веќе видена

Во новата епизода од емисијата „Happy Together“, членот на групата ЕХО, Сехун зборувал за тоа како го пронашле луѓето од агенцијата во која е сега. Се случило ...
| | веќе видена