Температурите се спуштија до точка на смрзнување во Њујорк, но Ирина Шајк реши да прошета низ Централ Парк со својата ќеркичка Леа и мајка си. 33-годишната ...
сите 2 | | | веќе видена

На социјалните мрежи има нов предизвик: Постирај фотографија како изгледаш денес и како си изгледал пред десет години, па покрај светските ѕвезди фотографии од ...
сите 4 | | | веќе видена

За разлика од многу жени, поточно повеќето од нив, кои едвај чекаат да завршат во медиумите, таа ги избегнува. Нејзините појавувања се многу ретки, а нејзините ...
сите 4 | | | веќе видена

Очигледно познатата фолк-пејачка Ирена Спасовска е фатална за машкиот род. За тие што не знаат, таа има бурен љубовен живот, а врската со водителот Орце ...
сите 5 | | | веќе видена

 Русокос и со извајано мускулесто тело, актерот изгледа пожешко од кога било, а веќе 5 години е во среќна врска со своја колешка, но не планира брак и деца. ...
сите 4 | | | веќе видена

Поп ѕвездата нема проблем со нагласување на своето тело, дури и кога има прекумерна тежина и кога нејзината линија е далеку од потполно совршена. Поп-ѕвездата ...
сите 2 | | | веќе видена

Милиони луѓе во светот ја жртвуваат својата кариера и дел од својот живот поради грижа за свој близок, кој е беспомошен или стар и изнемоштен, а 25 отсто од ...
сите 5 | | | веќе видена

 Деновиве имавме можност да ги видиме славните како изгледале пред 10 години благодарение на најновиот предизвик – Но, како изгледале тие во младоста, во ...
сите 2 | | | веќе видена

Меѓутоа, се појави снимка стара 26 години од самиот почеток на кариерата на популарната пејачка. Таа на снимката има темна коса и златно бикини во кое позирала ...
сите 2 | | | веќе видена

next