Утре претпладне сончево, попладне дожд


2 копии
17 копии

Времето ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Попладне на места нестабилно со пороен дожд, грмежи и засилен ветер. Минималната температура ќе биде во ...
| | веќе видена | слични

Охрид, 17. август 2020 (ИНПРЕС) – Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност. УВ индексот ќе биде 7, а максималната температура во Охрид ќе ...
| | веќе видена | слични

Сончево со мала до умерена облачност. Попладне на места нестабилно со пороен дожд, грмежи и засилен ветер. Максималната температура до 31 степен. УВ=7. Тоа е ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Руските власти уапсија блиски соработници на опозицискиот лидер Алексеј Навални, кој е уапсен на аеродромот Шереметјево во Москва по неговото пристигнување од ...
сите 273 | | | веќе видена

Првиот вицепремер во Владата и висок функционер во ДУИ Артан Груби денеска не сакаше да ги коментира последните случувања во врска со слуајот „Монструм“ и ...
сите 120 | | | веќе видена

Шлаемот велепредавнички на власт ни се заканува со пет години затвор ако одбиеме да се попишеме, пишува актерот Сашо Тасевски, коментирајќи го вчерашното ...
сите 16 | | | веќе видена

Њујорк – Тројца војници на Националната гарда загинаа во пад на хеликоптер за време на рутински тренинг во сојузната држава Њујорк, пренесе „Си-ен-ен“. ...
сите 85 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Утре претпладне сончево, попладне дожд

Од:
До кого (е-маил):
Порака: