Вибер не работи во Македонија, најмногу проблеми имаат корисниците на Ајфон

Корисниците на Вибер во Македонија во последните неколку часови не можеа или сеуште не можат да ја користат популарната апликација. Проблемите ги пријавиле ...
| | веќе видена | слични

Секој кој го користи оперативниот систем Android, знае колку е опасно да се инсталираат апликации кои не доаѓаат од официјалната Google Play продавница. Новиот ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Корисниците на „WhatsApp“ би требало да бидат свесни за опасноста од ширењето на лажните верзии на оваа популарна апликација. Како што пренесува „Daily ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Германската Влада денеска планира да усвои нацрт-закон со кој интернет провајдерите ќе бидат обврзни да соработуваат и да доставуваат податоци до властите. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во овие моменти има услови за спроведување на пописот на терен, но секој поединец мора да ги почитува безбедносните протоколи, тврди директорот на Државниот ...
сите 540 | | | веќе видена

Се што ВМРО-ДПМНЕ прави со месеци, и овде во Собранието е деструкција, неодговорно дејствување на штета на граѓаните и државата и безобразно ширење невистини. ...
сите 346 | | | веќе видена

Досега во преговорите со Република Бугарија не е разговарано бугарската етничка заедница да биде вметната во нашиот Устав и нема такво барање од бугарските ...
сите 239 | | | веќе видена

Во денешното гостување на Телевизија Сител министерот за здравство рече дека во текот на наредната недела ќе се дискутира дали има потреба за дополнителни ...
сите 463 | | | веќе видена

Македонските безбедносни служби треба да го вклучат алармот после пораките од бугарскиот претседател Румен Радев кој побара разузнавачките служби да испитаат ...
сите 57 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје денеска до Основниот кривичен суд Скопје поднесе обвинителен предлог против седуммина учесници на протестите во врска со ...
сите 306 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вибер не работи во Македонија, најмногу проблеми имаат корисниците на Ајфон

Од:
До кого (е-маил):
Порака: