Арсовски: Зоран Заев мислејќи дека разговара со Грета Тунберг, ја понижи Македонија


2 копии

Срам, порази, понижувања. Овие 3 работи ги трпиме на свој грб и што е најважно, целата држава и граѓаните трпат се ова само заради еден човек што е срам за ...
| | веќе видена | слични

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Среќа што на време „сфатил“ дека разговорот со Грета е пранк и „молчел“, коментира пораншената министерка за култура Ганка Цветанова за аудито во кое тогашниот ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на СДСМ Зоран Заев за објавениот разговор со лажната Грета Тумберг, повтори дека важно било дека власта сватила дека станува збор за хибриден напад на ...
| | веќе видена | слични

Заев е единствена жртва на пранкери кој тврди дека знаел дека е сниман, но зборувал како да не знае и го навредува Макрон и ветува затворање на аеродроми ...
| | веќе видена | слични

Веројатно Заев е единствената жртва на пранкери во светот која како што тврди знаел за пранкот ама до крај разговарал затоа што му било убаво. Ако Заев знаел ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Манипулацијата од пранкерите кои се обидоа да наметнат лажно претставување како активистката Грета Тунберг е спречена со протоколите кои се воспоставени по ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Лидерот на СДСМ, Зоран Заев, вели дека препознал дека разговара со лажна Грета Тунберг, па затоа во разговорот повеќето од времето молчи и ги остава ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Нови 139 случаи со Ковид-19 од 1.627 тестирања беа евидентирани во вчерашниот извештај на Министерството за здравство за изминати 24 часа. Оздравени се вкупно ...
сите 746 | | | веќе видена

Директорот на приватното училиште НОВА, Иван Новаковски, во разговор за Фактор ги открива сите детали од долготрајниот процес на подготовка на оваа образовна ...
сите 448 | | | веќе видена

Ричард Бренан, регионален директор за итни случаи на СЗО, по проценката на 55 клиники и здравствени установи во либанската престолнина рече дека „над 50 ...
сите 295 | | | веќе видена

Читам вести каде што СДСМ брифираат дека нивниот Стево ќе им даде мандат да преговараат, противуставно, за да врати што го направија Претседател и впрочем на ...
сите 169 | | | веќе видена

Засега нема одлука за воведување на ПЦР тестови за граѓанитекои транзитираат низ Македонија.На денешниот состанок на Комисијата за заразни болести беше ...
сите 165 | | | веќе видена

Претседавачот на Собранието Талат Џафери денеска им дал насоки на собраниските служби за утре да подготват продолжение на конститутивната седница и избор на ...
сите 197 | | | веќе видена

Како бомба не само во бизнис и во банкарскиот свет, туку и во цела држава оптоварена со политичката неизвесност околу формирањето на новата влада, одекна веста ...
сите 92 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Арсовски: Зоран Заев мислејќи дека разговара со Грета Тунберг, ја понижи Македонија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: