Николоски: Заев и СДСМ прави афери и криминал, ВМРО-ДПМНЕ ЌЕ ГИ РЕШИ ВО ПРВИТЕ 6 МЕСЕЦИ, ЌЕ ОДГОВАРААТ


Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски, носител на листата на кандидати за пратеници од ИЕ 4, вечерва гостуваше на телевизија Алфа на емисијата ...
| | веќе видена | слични
6 копии
4 копии
2 копии

На крајот сме од изборната кампања за предвремените парламентарни избори во 2020-тата година. Победата на ВМРО-ДПМНЕ, промената во Македонија е веќе извесна. ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Мојот опонент, мојот против кандидат Зоран Заев нема ден да не се потсетиме на некоја од неговите големи афери, не се добројуваат. Да земам сега тука да ги ...
| | веќе видена | слични

Носителот на кандидатската листа на ВМРО-ДПМНЕ и коалиција во Изборната единица 4, Александар Николовски вечерва на средба со граѓани во Кавадарци побара ...
| | веќе видена | слични

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носител на листа во изборна единица 4 Александар Николоски денеска на средба пред граѓаните на Кавадарци Николоски, во ...
| | веќе видена | слични

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски и носител на листа во изборна единица 4 во интервју за Економски лидер, вели како може да очекуваат ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Десетици демонстранти упаднаа во зградата на Министерството за надворешни работи во Бејрут, извикувајќи пароли против Владата, јавуваат светските медиуми. ...
сите 521 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 247 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 142 | | | веќе видена

Дарко ЈАНЕВСКИ Значи, децата треба да одат на настава со физичко присуство во училишта: -затоа што така вели министерот за здравство кој има најмногу мртви во ...
сите 231 | | | веќе видена

Ќе наидувате на пофалби кои изразуваат поддршка и воодушевување. Прифатете ги со отворено срце и не заборавајте искрено да се заблагодарите на секој знак на ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Николоски: Заев и СДСМ прави афери и криминал, ВМРО-ДПМНЕ ЌЕ ГИ РЕШИ ВО ПРВИТЕ 6 МЕСЕЦИ, ЌЕ ОДГОВАРААТ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: