Историјата на Косово не смее да се врзува за поединци!

2 копии
8 копии

Во Германија се води дебата дали да се продолжат правилата за вработување нискоквалификувана работна сила од Западен Балкан воведени во 2016 година и важат ...
| | веќе видена | слични

Во германското претседавање со Европската унија се положува голема надеж, меѓу другото и на Западен Балкан, каде се очекува поддршка за процесот за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Кочани поднесе кривична пријава против Ј.Ј.(51) од Кочани, поради постоење основи на сомнение за сторени ...
сите 209 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 66 | | | веќе видена

„Како Влада покажавме дека навистина можеме и во вакви услови на пандемија, на сериозна здравствена криза, да се организираат фер, демократски, слободни избори ...
сите 243 | | | веќе видена

Дојде и 15 јули денот кога македонскиот народ може да си го даде својот глас, јас се надевам на убедлива и сигурна победа на ВМРО-ДПМНЕ, може тоа да се види ...
сите 245 | | | веќе видена

Не сум имал никакви тајни договори со Сашо Мијалков, изјави вечерва во Само интервју на Канал 5 лидерот на СДСМ за дел од бомбите кои во предизборниот период ...
сите 138 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Историјата на Косово не смее да се врзува за поединци!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: