Бундес-лигата ќе биде најголемиот трансфер-пазар летово?


Спортскиот директор на Баер Леверкузен, Руди Фелер се надева деа Каи Хаверц ќе остане уште една година, и предупредува дека клубовите кои сакаат да го купат ...
| | веќе видена | слични

Каи Хаверц со синоќешниот гол со кој му донесе победа на Баер Леверкузен од 1-0 на гостувањето кај Фрајбург, испиша историја на Бундеслигата, бидејќи стана ...
| | веќе видена | слични

Баер Леверкузен како гостин извојува значајна победа против Фрајбург од 1-0, а стрелец на голот беше кој друг, ако не Кај Хаверц, еден од моментно најопасните ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Баер Леверкузен победи на гостувањето кај Фрајбург и се искачи на третото место на табелата. Херој за „фармацевтите“ повторно беше Каи Хаверц кој го постигна ...
| | веќе видена | слични

Се одигра првиот меч во рамките на 29. коло од најсилната фудбалска дивизија во Германија, фаворитот дојде до посакуваните три бода, а домаќинот полека но ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Најавувам нова 4-та одлука на Владата, за секој пензионер со пензија до 15.000 денари домашна платежна картичка од 9.000 денари, за секој стечаен работник, ...
сите 264 | | | веќе видена

Србија беше на вистинскиот пат. На почетокот на годината, додека Европа го следеше со загриженост развојот во Италија, Шпанија и Франција – во Србија беше ...
сите 148 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 131 | | | веќе видена

Ние сме носители на напредок, развојна економија, просперитетна држава, рече носителката на изборната единица 2 Сања Лукаревска од коалицијата „Можеме", која ...
сите 262 | | | веќе видена

Со вашата масовна поддршка, како и досега, ќе ја оствариме и оваа идеја, Северна Македонија да има прв премир Албанец. Убеден сум дека нема сила која ќе ја ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бундес-лигата ќе биде најголемиот трансфер-пазар летово?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: