Барселона сака да го „врзе“ Тер Штеген до 2025 година


3 копии
2 копии

Луис Фиго по 20 години од трансферот во Реал Мадрид се пожали за третманот кој го добил на Камп Ноу кога беше гаѓан со свинска глава, вели дека немало таков ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот легендарен португалски репрезентативец и член на Барселона и Реал Мадрид, Луис Фиго се реши да проговори за трансферот кој направи фудбалски ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Португалскиот фудбалер Луис Фиго го шокираше фудбалскиот свет пред 20 години кога реши да ја напушти Барселона и да потпише за најголемиот ривал, Реал Мадрид. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Уште едно лице почина од коронавирус во Србија во последните 24 часа, а потврдени се и 48 нови случаи на заразени со вирусот во земјата. Според извештаите на ...
сите 884 | | | веќе видена

Нападно очигледно е дека од сите партии само во СДСМ половина од раководтсвото или се заразени, или се во карантин, почнувајќи од претседателот на СДСМ Зоран ...
сите 441 | | | веќе видена

Во пресрет на евентуалната нова лидерска средба од владејачката коалиција предводена од СДСМ, велат дека нема отстапки од избори на 5 јули, бидејќи на државата ...
сите 620 | | | веќе видена

Јас не сакам да верувам дека граѓаните се виновни, тоа е една одлика на политичари од минатото кога ги обвинуваа граѓаните дека грешат. Ја имаа подршката со ...
сите 300 | | | веќе видена

На состаноци со угостителите се работи на разјаснување и поправање на протоколите со цел да се олесни работата на носителите на оваа дејност и да се заштитат ...
сите 155 | | | веќе видена

Претседателот на САД, Доналд Трамп е единствениот кој има право да се повика на Законот за бунт и доколку е потребно, ќе го искористи, изјави портпаролката на ...
сите 224 | | | веќе видена

Граѓани да ги избегнуваат фамилијарните собири и да не ги одбиваат тестирањата за Ковид-19. Демократската унија за интеграции денеска упати ваков апел до ...
сите 204 | | | веќе видена

Сопственикот на локалот кој ноќеска го угости Христијан Мицкоски спротивно на протоколите, се соочува со кривична одговорност. По тензичната вечер на улицата ...
сите 57 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Барселона сака да го „врзе“ Тер Штеген до 2025 година

Од:
До кого (е-маил):
Порака: