Меси, Рамос и Суарес во спот на Енрике Иглесијас (Видео)


Андрес Иниеста го одбра својот мини дрим-тим составен од четворица играчи, кои ги одбра по интересни критериуми. За еден од најомилените играчи за ...
| | веќе видена | слични

Андрес Иниеста одбележа една незаборавна етапа во Барселона и заедно со Чави го сочинуваше најдобриот тандем во средниот ред во модерната фудбалска ера, а ...
| | веќе видена | слични

Легендарниот фудбалер на Барселона Андрес Иниеста го креираше својот идеален фудбалер. Шпанскиот фудбалер имаше можност да го креира својот совршен фудбалер, а ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Останато

За кратко време, овозможивме директна и индиректна поддршка во земјоделството во историски рекорден износ од над 430 милиони евра, а во идниот мандат ...
сите 385 | | | веќе видена

Овде гласно зборуваме против дискриминацијата и нееднаквоста. Фактот дека Арбен е заменет со Александар е симптоматично за нашето општество. Г-дин Заев, кажете ...
сите 202 | | | веќе видена

Носителот на пратеничката листа на ВМРО-ДМНЕ во Изборната единица 3, Игор Јанушев, од Чашка наброи многу проекти од програмата како што се 20 % зголемување на ...
сите 297 | | | веќе видена

Пеп Гвардиола најави дека вечерва ќе видиме шампионски шпалир од страна на играчите на Манчестер Сити во чест на новите прваци од Ливерпул, гест кој е симбол ...
сите 186 | | | веќе видена

Комапнијата Орка холдинг, на Орце Камчев, реагира на вчерашниот тв дуел на Заев и Мицкоски, во кој што беше споменувано името на Камчев. Од компанијата велат ...
сите 285 | | | веќе видена

Оние кои го прележале коронавирусот стекнуваат некаков вид на имунитет, но непознаница е колку време тој ќе потрае, дали неколку месеци, неколку години или ...
сите 185 | | | веќе видена

Последната „бомба“ на лидерот на СДСМ, Зоран Заев, во која вели дека ќе соберел „и шарени и шуто и рогато“ и после „мамата ќе им ја ебел“ била последица на ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Меси, Рамос и Суарес во спот на Енрике Иглесијас (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: