Раул откри неверојатна анегдота: Дадов гол во финалето на ЛШ со „мртов“ прст! (Видео)


Деветтата титула која ја освои Реал Мадрид во Лигата на шампионите секогаш посебно ќе се памети по нестварниот гол кој го постигна Зинедин Зидан, погодок кој ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Напаѓачот на Манчестер сити, Ријад Марез, ги сподели своите очекувања за настапите во Лигата на шампиони оваа сезона. – Мислам дека е време Манчестер сити да ...
| | веќе видена | слични

Aктуелната сезона се уште не е завршена поради пандемијата со коронавирусот и се очекува најсилните лиги да завршат кон крајот на јули и почетокот на август. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во однос на состојбата со пациентите во инфективните оддели и болниците ширум државата, министерот венко Филипче на денешната прес конференција истакна дека на ...
сите 472 | | | веќе видена

И додека на некои раскрсници полицијата ги проверува дозволите за движење, на друга раскрсница во време на целосен карантин, се бараше по некој денар за леб! ...
сите 232 | | | веќе видена

Тимчо Муцунски, секретарот за меѓународна соработка во ВМРО-ДПМНЕ преку својот твитер иронично го искоментира барањето за брзи избори кои власта настојува да ...
сите 503 | | | веќе видена

Во Вашингтон за утре е закажен голем протест против расната сегрегација и неправдата околу полициското насилство врз црномурестото население во САД. Протестот ...
сите 235 | | | веќе видена

Додека траеше погребот на Џорџ Флојд, насилните протести продолжија ширум САД. Кулминација на полициската бруталност на плоштадот Нијагара во Бафало точно пред ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Раул откри неверојатна анегдота: Дадов гол во финалето на ЛШ со „мртов“ прст! (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: