Суарез: Барса оди на сите трофеи, тоа никогаш не се менува


Барселона и дефинитивно ќе го има на располагање Луис Суарез за продолжението на оваа сезона во Шпанија. Суарез на почетокот на оваа година направи операција ...
| | веќе видена | слични

Барселона доби одлични вести, напаѓачот Луис Суарес е целосно закрепнат од операцијата на десното колено која му беше направена пред пет месеци, и Уругваецот ...
| | веќе видена | слични

Луис Енрике откри каков мотивационен говор им одржал на фудбалерите на Барселона пред финалето од Лигата на шампиони против Јувентус во 2015, стратегот ...
| | веќе видена | слични

Иван Ракитиќ испиша фудбалска историја во Барселона во 2015-та година, бидејќи стана првиот играч кој ги освои титулите во Лига Европа и Лигата на шампионите ...
| | веќе видена | слични

Луис Енрике откри каков мотивационен говор им одржал на фудбалерите на Барселона пред финалето од Лигата на шампиони против Јувентус во 2015, стратегот ...
| | веќе видена | слични

Каква приказна? Постои ли подобар начин да ги мотивираш своите играчи пред едно финале во ЛШ, како тоа што го направил Луис Енрике. Досега не беа познати ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Во последните неколку недели секојдневно во земјава се бележат по речиси двесте нови случаи на заразени со Ковид-19. И покрај мерките за носење маска и држење ...
сите 575 | | | веќе видена

Носителот на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски денеска е на средби со жители во скопската општина Гази Баба.„Ние сме на потег, да си ја сочуваме сигурноста и да ...
сите 351 | | | веќе видена

Среќа што на време „сфатил“ дека разговорот со Грета е пранк и „молчел“, коментира пораншената министерка за култура Ганка Цветанова за аудито во кое тогашниот ...
сите 39 | | | веќе видена

Владата на предлог на Министерството за внатрешни работи во соработка со министерствата за здравство и за надворешни работи изработи насоки за начинот на ...
сите 117 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Суарез: Барса оди на сите трофеи, тоа никогаш не се менува

Од:
До кого (е-маил):
Порака: