Евертон и Арсенал преговараат со Јуве за Рабио


Марко Грујиќ во 2016-та година го направи трансферот на кариерата кога како најголем српски фудбалски талент се пресели во Ливерпул, но сепак во англискиот ...
| | веќе видена | слични

Аргентинскиот интернационалец Хавиер Пасторе сериозно размислува дали да остане во редовите на Рома и следната сезона. Вели дека одлично се чувствува во дресот ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
4 копии
3 копии
повеќе

Останато

Комисијата за заразни болести денеска треба да одржи состанок на кој ќе бидат разгледани следните чекори во однос на рестрикциите. Уште денеска граѓаните на ...
сите 475 | | | веќе видена

„Негативна“, ова го објави на својот фејсбук профил новинарката Душица Мрѓа, откако гостин во нејзината телевизиска емисија беше потпретседателот на СДСМ, ...
сите 437 | | | веќе видена

Три дена главна тема во медиумите е што јадел лидерот на опозицијата во кафеана. Поразително, коментира Драган Ковачки, кандидат за пратеник од редовите на ...
сите 131 | | | веќе видена

Во време кога стотици илјади Американци протестираат по улиците во градовите низ САД против полициската бруталност, претседателот Донал Трамп има малку ...
сите 341 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција смета дека Охридскиот договор се спроведува, Албанскиот јазик сега веќе е службен јазик и Албанците сега предводат најмногу ...
сите 88 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Евертон и Арсенал преговараат со Јуве за Рабио

Од:
До кого (е-маил):
Порака: