Русинка падна од мотор со брзина од 200 на час (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)


Руската бајкерка Анџелина, буквално имаше „повеќе среќа него памет“ кога – со брзина од 193км / ч излета од патот на својот мотоцикл! Таа ја изгуби контролата ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поранешната српска тенисерка Ана Ивановиќ ужива во мајчинството, а како што е познато, има два сина со фудбалерот Бастијан Швајнштајгер – Лука и Леон. ...
| | веќе видена | слични

Нема жена која не посакува совршено тело и задник, а нема пак и маж кој може да остане рамнодушен на таквата женска убавина. Фитнес инструкторката и модел ...
| | веќе видена | слични

Пред точно 6 месеци на Северина Којиќ, судот во Загреб и го одзеде синот и му го додели на нејзиниот поранешен сопруг Милан Поповиќ, а пејачката поради тоа на ...
| | веќе видена | слични

 Помина пола година откако на Северина ѝ беше одземено старателството над синот по 8 години, а таа се огласи на Инстаграм по тој повод. Пред 6 месеци, ...
| | веќе видена | слични

Американката Кинси Волански стана позната пред една година кога истрча на теренот за време на финалето во Лигата на шампионите меѓу Тотенхем и Ливерпул. Кинси ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

СЕ ЗГОЛЕМИ БРОЈОТ НА ЗАРАЗЕНИ ОД КОРОНАВИРУСОТ Денеска во земјава се регистрирани нови 89 позитивни случаи на коронавирусот, пренесуваат медиумите. Од ...
сите 666 | | | веќе видена

Од „заробена држава“ денеска сме најпозитивниот пример во регионот. Ја обезбедивме сигурната иднина на граѓаните, изјави генералниот секретар на СДСМ, Љупчо ...
сите 337 | | | веќе видена

Француските угостители се подготвуваат за повторно отворање на нивните локали, предвидено со втората фаза за излегување од изолацијата воведена поради ...
сите 225 | | | веќе видена

Бојан Јовановски се надева на ослободителна пресуда бидејќи смета дека Обвнителството нема никакви докази. Доколку пак биде осуден тоа ќе биде поради тоа што ...
сите 183 | | | веќе видена

Вонредната состојба во земјата е продолжена за 14 дена, но ако нема ново продолжување, немаме избор, законот е јасен, изборите треба да се одржат на 5 јули, ...
сите 467 | | | веќе видена

По денешниот состанок на угостителите со раководството на Државниот пазарен инспекторат (ДПИ), извесно е дека нема отстапување од пропишаните протокли за ...
сите 76 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Русинка падна од мотор со брзина од 200 на час (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: