Просечната нето плата во март изнесува 26.422 денари

2 копии

Потрошувачката во хрватските ресторани во последните две недели паднала за околу 60 отсто во споредба со истиот период лани, јавува хрватски Индекс. ...
| | веќе видена | слични
5 копии
6 копии
4 копии

Трговската размена во периодот јануари-март бележи пад, споредбено со истиот период минатата година, покажуваат податоците на Државниот завод за статистика, а ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Заев и Филипче преку малтретирање на граѓаните сакаат да излажат дека се посветени и дека преземаат мерки за сузбивање на корона вирусот. За нив е ризично ...
сите 616 | | | веќе видена

Претседателот на Демократската партија на Албанците, Мендух Тачи на прес-конференција изјави дека постои индивидуална одговорност за големиот број на заразени ...
сите 355 | | | веќе видена

Потпретседателот на СДСМ, Мухамед Зекири, кој заедно со својата сопруга и 3 месечното бебенце, пред три дена беа хоспитализирани, поради корона вирусот, се во ...
сите 154 | | | веќе видена

„Негативна“, ова го објави на својот фејсбук профил новинарката Душица Мрѓа, откако гостин во нејзината телевизиска емисија беше потпретседателот на СДСМ, ...
сите 270 | | | веќе видена

Според изјава на претседателот на СДСМ Зоран Заев таа партија не е веќе македонска. СДСМ со Заев се бори за албански гласови и станува дел од албанскиот ...
сите 77 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Просечната нето плата во март изнесува 26.422 денари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: