Instagram со нови опции за позабавна самоизилација

2 копии

- Обично не работам од мојата гаража - одговорил Адам Мосери кога го прашале како е да се води една од најголемите социјални мрежи во светот - „Инстаграм“ од ...
| | веќе видена | слични

Платформата за споделување фотографии и видео Инстаграм, која е во сопственост на Фејсбук, објави дека ќе ја отстрани содржината поврзана со коронавирусот од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Мерките на СДСМ се навреда за интелигенцијата на граѓаните на Република Македонија.Не е солидарност кога својата неспособност владата ќе сака да ја наплати врз ...
сите 209 | | | веќе видена

Нелогично е да зборуваме за кратење на плати кога еден куп нови авторски договори се потпишуваат од страна на 65 државни институции, истакна во вечерашната ...
сите 299 | | | веќе видена

Денес на пресконференција на министерот Венко Филипче беше запрашан за состојбата на коронавирусот во Велес.На министерот му беше посочено дека во изјавите на ...
сите 219 | | | веќе видена

Македонската амбасада во САД информира дека во тековните вонредни услови како последица на пандемијата со коронавирус дневно добиваат над десетина барања од ...
сите 270 | | | веќе видена

Пожелно е политичките партии во екот на оваа криза да се откажат од парите од годишното финансирање, истакна потпретседателот на СДСМ Дамјан Манчевски за ...
сите 162 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Instagram со нови опции за позабавна самоизилација

Од:
До кого (е-маил):
Порака: