Живеат лудо и брзо! Овие знаци ја носат најважната одлука „за секунда“!

3 копии
2 копии

 Како ќе ви започне оваа недела? Ќе најдете ли решение за проблемот на работното место или денес нема да можете да се фокусирате? Ќе ви годи ли разговорот со ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Денешниот ден ќе изобилува со позитивност и ведрина. Желни сте за пријатели и забава. Чувствувате наплив на емоции кои ве тераат да ...
| | веќе видена | слични

Најмногу се плашат од болести 1. Девица Девицата е најголем хопохондрик во Зодијакот. Најчесто ќе ја сретнете во болниците да се проверува дали е здрава, зашто ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Најавувам нова 4-та одлука на Владата, за секој пензионер со пензија до 15.000 денари домашна платежна картичка од 9.000 денари, за секој стечаен работник, ...
сите 264 | | | веќе видена

Србија беше на вистинскиот пат. На почетокот на годината, додека Европа го следеше со загриженост развојот во Италија, Шпанија и Франција – во Србија беше ...
сите 148 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 131 | | | веќе видена

Ние сме носители на напредок, развојна економија, просперитетна држава, рече носителката на изборната единица 2 Сања Лукаревска од коалицијата „Можеме", која ...
сите 262 | | | веќе видена

Со вашата масовна поддршка, како и досега, ќе ја оствариме и оваа идеја, Северна Македонија да има прв премир Албанец. Убеден сум дека нема сила која ќе ја ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Живеат лудо и брзо! Овие знаци ја носат најважната одлука „за секунда“!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: