СДСМ: ТВ соочувања имало и ќе има, Мицкоски допрва ќе се поти пред камерите


ТВ соочувања со претседателот Зоран Заев имало и ќе има. Извршителот на Груевски, Христијан Мицкоски секогаш поразен завршувал. Допрва извршителот Мицкоски ќе ...
| | веќе видена | слични

Коалицијата на ВМРО-ДПМНЕ е коалиција со криминалот и коалиција за обнова на режимот, предводена од извршителот Христијан Мицкоски и неговиот диригент од ...
| | веќе видена | слични
7 копии
2 копии

„Денеска, извршителот Христијан Мицкоски, стечаен управник на ВМРО-ДПМНЕ со долг од 8 милиони евра, откри дека со криминални пари на својот шеф Никола Груевски ...
| | веќе видена | слични

Конечно Мицкоски признава дека е зависен од парите на неговиот ментор на кој се му должи. Денешниот повик за донации до познатото трио, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Зградата на ВМРО-ДПМНЕ е под хипотека, но Мицкоски тврди дека навреме си ги исплаќаат долговите. Кампањата ќе ја финансираат како и досега – од членарини на ...
| | веќе видена | слични

Партијата на нејзината страница има поставено жиро-сметка и секој граѓанин во оваа држава којшто цени, или некој друг кој цени дека треба да го поддржи ...
| | веќе видена | слични

Христијан Мицкоски, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ истакна дека претстојната предизборна кампања ќе ја финансираат од членарина, донации и комерцијален кредит. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство, Венко Филипче денеска на прес-конференција изјави дека во Куманово интензивно се работело, земени се материјали, и рано е да се каже ...
сите 629 | | | веќе видена

Курсот за проширување на НАТО создава нови линии на поделби, додека светот треба да се обедини во борбата против коронавирусот. Ова се наведува во ...
сите 237 | | | веќе видена

Финансиска поддршка за претпријатијата од приватниот сектор за исплата на плати за своите вработени во висина од 14.500 денари за месеците април и мај, кратење ...
сите 552 | | | веќе видена

Скопје/Охрид, 31. март 2020 (Inpress) – Заврши увидот на Државниот санитарен и здравствен инспекторат во охридската Општа болница при што се детектирани ...
сите 159 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче, вечерва одговори дека поранешната директорка на Кожната клиника е пуштена на домашно лекување од Клиниката за инфективни ...
сите 143 | | | веќе видена

Како дополнување на системот на центрите за јавно здравје кои земаат примероци за тестирање за коронавирус од утре почнуваат со работа мобилните екипи. ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СДСМ: ТВ соочувања имало и ќе има, Мицкоски допрва ќе се поти пред камерите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: