Трансфер за огромни пари, Симеоне се кае за Жоао


5 копии

Барса и Реал Мадрид играа против третолигаши во Купот на кралот и се извлекоа. Барса потешко од очекувањата, а Реал со два гола кон крајот на второто полувреме ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Коалицијата помеѓу СДСМ и Беса значи една, заедничка политичка програма со која овие две партии ќе се појават на изборите. Која е политичката платформа, план ...
сите 204 | | | веќе видена

Здравствените власти бараат одложување на сите јавни собири и манифестации во следниот период како превенција од корона вирусот. За нивното барање, на вонредна ...
сите 462 | | | веќе видена

Претстојат тешки избори, но правдата ќе победи, бидејќи гледајте колку народ дојде само за еден ден на протестот на опозицијата, но тие имаат очекувања кои ...
сите 138 | | | веќе видена

Според локалните медиуми, пожарникарите добиле повик околу 01:16 часот, дека е запалена зграда во Руе де Бар, во близина на железничката станица, јави ...
сите 58 | | | веќе видена

Невремето кое синоќа го зафати Скопје и штетите од него во текот на целиот ден беше причина за преписки меѓу власта и опозицијата. Но, за штетите кои беа ...
сите 127 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Трансфер за огромни пари, Симеоне се кае за Жоао

Од:
До кого (е-маил):
Порака: