Уапсена жителка на Велестово на скопскиот аеродром


3 копии
8 копии
3 копии

Државјанин на Албанија е фатен со околу 2 килограми мрихуана на автобуска станица во Струга. Според информациите на МВР, полицијата вчера ја спровела акцијата ...
| | веќе видена | слични

Струга, 22. јануари 2020 (ИНПРЕС) – На 21-ви јануари 2020 година, по добиени сознанија за вршење на транспорт на дрога од страна на 31-годишниот Т.С. од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Обвинителката Русковска од Антонио Милошоски барала и доколку може да посочи сведоци за објавените аудио-материјали од негова страна за да се забрза предметот ...
сите 132 | | | веќе видена

Мислам дека е многу невкусно лични имиња да се користат во предизборна кампања. Доколку кој било има замерка на моето постапување тоа треба да го пријави. Ако ...
сите 422 | | | веќе видена

На 26.02.2020 во 00.10 часот во СВР Скопје, 25-годишна девојка од Кавадарци пријавила дека на 25.02.2020 околу 22.00 часот во лифт во зграда на ул.„Мито ...
сите 255 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Уапсена жителка на Велестово на скопскиот аеродром

Од:
До кого (е-маил):
Порака: