Тој е на 21, таа е на 74 години и празнуваат 4 годишнина од нивната свадба. Таа е жената от мојот сон, споделува момчето

Алмеда и Гари се оженија на церемонија која чинеше 200 долари во 2015 година, која тој ја организираше за само 6 дена. Од тогаш живееат заедно во куќата на ...
| | веќе видена | слични

Без разлика дали сте познати или не, скршеното срце секогаш е скршено срце. Можеби сакате стабилна и искрена врска, но ако мажот не го возвраќа истото и не ...
| | веќе видена | слични

 Моментот кога 3-годишната Моли за прв пат ја запознава својата мала, новородена сестричка Кора со сигурност ќе ви го растопи срцето од среќа. Нивната мајка ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во денешното гостување во Телевизија 24 поранешниот пратеник на ВМРО-ДПМНЕ, Илија Димовски истакна дека оваа Влада е политички и кадровски истрошена, министри ...
сите 415 | | | веќе видена

Неопходна е широка влада за национален спас оценуваат дел од аналитичарите откако деновиве ова прашање стана особено актуелно по пределогот на премиерот Заев. ...
сите 150 | | | веќе видена

Пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ денеска во Собранието поднесе Предлог на закон за престанување на важење на Законот за попис, по итна постапка. – Како ...
сите 112 | | | веќе видена

Венко Филипче да одговори дали неговиот дедо д-р. Јорданчо Савески бил во Занзибар со заболените од африканскиот сој на КОВИД 19 и дали после тоа отишол во ...
сите 301 | | | веќе видена

Преку апликацијата за самопопишување заклучно со 08.50 часот денеска се евидентирале вкупно 40397 лица кои се во странство. Евидентирањето на иселениците преку ...
сите 176 | | | веќе видена

Единствен кој го брани криминалот на Сашо Мијалков е Зоран Заев. Тој се договори со Мијалков да создава вештачка криза во ВМРО, и три години не смееше да го ...
сите 130 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тој е на 21, таа е на 74 години и празнуваат 4 годишнина од нивната свадба. Таа е жената от мојот сон, споделува момчето

Од:
До кого (е-маил):
Порака: