Тој е на 21, таа е на 74 години и празнуваат 4 годишнина од нивната свадба. Таа е жената от мојот сон, споделува момчето

Алмеда и Гари се оженија на церемонија која чинеше 200 долари во 2015 година, која тој ја организираше за само 6 дена. Од тогаш живееат заедно во куќата на ...
| | веќе видена | слични

Без разлика дали сте познати или не, скршеното срце секогаш е скршено срце. Можеби сакате стабилна и искрена врска, но ако мажот не го возвраќа истото и не ...
| | веќе видена | слични

 Моментот кога 3-годишната Моли за прв пат ја запознава својата мала, новородена сестричка Кора со сигурност ќе ви го растопи срцето од среќа. Нивната мајка ...
| | веќе видена | слични

Останато

Повторното, овој пат политичко актуализирање на прашањето за изградба на железничката пруга Скопје – Софија, по најавата на македонската влада за продажба, ...
сите 470 | | | веќе видена

Индонезиските нуркачи го пронашле уредот за снимање на гласови од пилотската кабина на авионот што минатата недела се урна во Јавското Море, а сè уште трага по ...
сите 131 | | | веќе видена

Потпретседателот на САД Мајкл Пенс ѝ телефонирал на својата наследничка Камала Харис и ѝ честитал за назначувањето на позицијата, според две лица запознати со ...
сите 466 | | | веќе видена

Повеќе од илјада матични лекари не можеа да учествуваат во онлајн дискусијата до докторот Дејан Докиќ, поврзана со лекот Ивермектин. За ова на социјалните ...
сите 179 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ не го организираше собранискиот упад на 27 април. Ова го сведочеа уште тројца поранешни градоначалници од времето на Никола Груевски. Ивица Конески, ...
сите 75 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тој е на 21, таа е на 74 години и празнуваат 4 годишнина од нивната свадба. Таа е жената от мојот сон, споделува момчето

Од:
До кого (е-маил):
Порака: