Се обвинувала себеси што нема среќа во љубовта: Верувала дека сама ги тера мажите да ја изневеруваат!

Без разлика дали сте познати или не, скршеното срце секогаш е скршено срце. Можеби сакате стабилна и искрена врска, но ако мажот не го возвраќа истото и не ...
| | веќе видена | слични

 Не постои еден пат до успехот, а познатите личности се совршен пример за ова. Повеќето од холивудските ѕвезди не само што немаат факултет, туку дел од нив ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Еден од најпознатите топ модели од 90-тите години изгледа фантастично, но без шминка е навистина непрепознатлива. Американската убавица Тајра Бенкс е ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Скарлет Јохансон решила да се венча со Колин Џост, иако зборувала дека повеќе не верува во брак по двата љубовни неуспеси. Скарлет (35) по третпат ќе „стапне ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Лара Флин Бојл некогаш беше една од најбараните актерки, а се прослави со нејзината улога во серијата „Твин Пикс“, кога имаше само 20 години. За кратко време ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Американската актерка Лара Флин Бојл (49) се прославила со улогата во серијата „Твин Пикс“ . Имала само 20 години кога ја добила улогата на Дона , а синооката ...
| | веќе видена | слични

Останато

За помалку од два месеци поранешниот директор на УБК, Сашо Мијалков ќе мора да излезе од притвор од затворот во Шутка. Ова му го овозможува Законот за кривична ...
сите 1126 | | | веќе видена

Министерот за здравство д-р Венко Филипче при денешната посета на гостиварската болница изјави дека преку веб-страницата „Vakcinacija.mk“ и преку матичните ...
сите 483 | | | веќе видена

Планот кој не им успеа првично сега сакаат да го спроведат за два месеци од сега. Излегува ли Мијалков од притвор за два месеци? Тоа ли е договорот за негово ...
сите 372 | | | веќе видена

Конституиран е новиот состав на Советот за Рамномерен регионален развој и усвоена е програмата за 2021 година во вредност од 440 милиoни денари. Овие одлуки се ...
сите 114 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се обвинувала себеси што нема среќа во љубовта: Верувала дека сама ги тера мажите да ја изневеруваат!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: